Aktuálne ceny: Cena zlata 1787.11 USD/oz   Cena striebra 20.316 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté mince     Zlatá investičná minca Obri doby ľadovej - Mamut srstnatý 1 Oz 2019
Limitovaná edícia

Zlatá investičná minca Obri doby ľadovej - Mamut srstnatý 1 Oz 2019

10:05
posledná aktualizácia ceny
005672
kód produktu
2 879,85 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Na objednávku (10 pracovních dní)
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

Giants of the Ice Age - Woolly Mammoth

Investičné zlaté mince série Giants of the Ice Age, venovanej obrom doby ľadovej a razené v nemeckej mincovni Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH. Ide o prvú mincu série, vydanú pre rok 2019 o hmotnosti 1 Oz (31.1 g) v rýdzosti najčistejšieho 99.99% zlata, nesie motív Mamuta srstnatého (Mammuthus primigenius).

Na rube mince je vyobrazený Mamut srstnatý s obrými klami v krajine doby ľadovej. Na vonkajšom okruží mince sú vyobrazené všetky zvieratá zo série, rok emisie a poradové číslo. Motív obklopujú nápisy "GIANTS OF THE ICE AGE", hmotnosť a rýdzosť.

Líc zobrazuje státní znak Ghanské republiky s nápisem "REPUBLIC OF GHANA" při spodním okraji a nominál. Líce zobrazuje štátny znak Ghanskej republiky s nápisom "REPUBLIC OF GHANA" pri spodnom okraji a nomi

Minca je dodávaná v luxusnej darčekovej krabičke spolu s číslovaným certifikátom pravosti v limitovanom náklade iba 1 000 kusov pre celý svet!

Mamut srstnatý
je vyhynutý druh mamuta z rodiny slonov. Tento druh žil pred 800 000 až 600 000 rokmi na Sibíri, v severnej Eurázii a Severnej Amerike. Na konci pleistocénu (označovaného ako doba ľadová) mamut srstnatý na veľkej časti svojho územia vyhynul. Niektoré menšie izolované populácie prežili až do doby okolo roku 1650 pred n. l.

Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Séria Obri doby ľadovej

Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31,1 g (1 Oz)
Mincovna:
Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH
Nominál:
500 GHS
Průměr:
38,6 mm
Série:
Obri doby ľadovej
Země původu:
Ghana
Emise:
2019
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
1 000 ks
Provedení:
Proof
Ryzost:
999.9/1000 Au
Téma:
Flora a Fauna

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.225.157

Holoubek koncern