Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Australian High Relief Collection Sada stříbrných mincí 2013 Proof

Australian High Relief Collection Sada stříbrných mincí 2013 Proof

11:01
posledná aktualizácia ceny
003442
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Sada stříbrných mincí 2013
High Relief

Klokan, Koala a Ledňáček - Australská kolekce stříbrných mincí - High Relief 2013

Exkluzivní sada tří stříbrných mincí v precizním provedení vysokého reliéfu (High Relief), vydaná australskou mincovnou Perth v roce 2013 ve špičkové kvalitě proof z nejčistšího 99.9% stříbra o váze 3 x 1 Oz, je věnovaná nejoblíbenějším australským zlatým investičním mincím - Kangaroo (klokan) a stříbrným investičním mincím - Koala a Kookaburra (ledňáček).

Kangaroo:

Rub mince zdobí motiv australského klokana na pozadí australské krajiny. Motiv obklopuje váha, ryzost, rok vydání značka mincovny "P" a nápis "AUSTRALIAN KANGAROO".

Koala:

Mince zobrazuje na svém rubu nádherný motiv koaly sedící na větvi blahovičníku (Eucalyptus). Motiv obklopují nápisy "AUSTRALIAN KOALA", "1oz 999 SILVER" a rok vydání.

Kookaburra:

Rub mince zachycuje dva mladé ledňáčky sedící na větvi na pozadí květin "bush flowers". Motiv obklopuje váha, ryzost, rok vydání a nápis "AUSTRALIAN KOOKABURRA".

sada_stribrnych_minci_high_relief_collection_2013

Líc každé mince zachycuje portrét královny Elizabeth II. od Ian Rank-Broadleyho s nápisy "ELIZABETH II", "AUSTRALIA" a nominální hodnotou.

Sada je dodávaná v luxusní koženkové krabičce spolu s číslovaným certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 1 000 kusů pro celý svět!


Špecifikácia produktu

Emise:
2013
Hrana:
vroubkovaná
Mincovna:
mincovna Perth
Nominál:
3 x 1 AUD
Průměr:
32.60 mm
Téma:
Flora a Fauna
Autor:
Natasha Muhl, Tom Vaughan
Hmotnost:
3 x 31.135 g
Materiál:
999/1000 Ag
Náklad:
pouze 1000 ks
Provedení:
Proof
Síla:
6.00 mm

Žádanka

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.129.91

Holoubek koncern