Zlaťáky    Knihy a publikácie     Co nesmíte vědět! 2

Co nesmíte vědět! 2

11:28
posledná aktualizácia ceny
005312
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Podrobný popis

Teror, revoluce, války - kdo a co za tím stojí!

Co nesmíte vědět! 2

V bestsellere Co nesmíte vědět Michael Morris názorne a zrozumitelne vysvetlil, ako malá skupinka bankéřov siaha prostredníctvom hospodárskych a menových vojen po totálnom ovládnutí sveta. V tomto druhom diele sa zameral na politické a vojenské aspekty nového svetového poriadku.

USA dominovali svetu viac ako sto rokov, ich hviezda však už zapadá. Mocipáni v pozadí sa tomu ale zaryto bránia a na mnohých miestach Zeme inscenujú konflikty. Odkiaľ ale pochádza ich deštruktívny vplyv na EU?

Malá skupina vodcov je zodpovedná nielen za vojny v Afghanistane, v Iraku a v Sýrii, ale tiež za konflikt na Ukrajine aj za takzvanú Arabskú jar. Afrika sa podobne ako Blízky a Stredný východ prepadá do riadeného a stále väčšieho chaosu, ktorý práve "preskakuje" aj na Európu. A teroristické útoky v Paríži boli iba začiatok! V Európe aj v USA sú už vyzbrojované policajné a vojenské jednotky, aby boli pripravené brutálne potlačiť dlho pripravované občianske vojny.

V knihe sa dozviete, ako je to v skutočnosti s NATO, s celosvetovým terorizmom, s konfliktom na Ukrajine aj s vojnou proti Rusku. Kto skutočne stojí za "antiputinovskou" propagandou Západu, ktorá by už čoskoro mohla mať pre nás všetkých deštruktívne následky? Akú rolu v tom hrá Saudská Arábia a prečo sú európski špičkoví politici v tejto hre len bezzubými bábkami? Dočítate sa skutočnosti o zmluvách TTIP a CETA aj o dohodách, ktoré hrozia kultúrne a ekonomicky zničiť Európu, a pochopíte, aké závažné dôsledky by mohli priniesť každému z nás.

Po tejto hutnej mase výbušných a zdrcujúcich informácií by mohol hociktorý čitateľ začať prepadať beznadeji. Michael Morris však píše o týchto zložitých faktoch a komplexných súvislostiach jednoducho a ukazuje tiež cestu, ako sa oslobodiť zo spárov tajnej svetovlády a znovu učiniť Európu aj svet miestom mieru a empatie.


Špecifikácia produktu

Emise:
2016
Jazyk:
český
Originál:
Was Sie nicht wissen sollen
Rozměr:
145 × 205 mm
Téma:
Ekonomika, Obchod
Autor:
Michael Morris
ISBN:
978-3-945803-08-0
Nakladatel:
ANCH BOOKS
Počet stran:
486
Stav:
nové
Väzba:
brožovaná

Žádanka

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.129.91

Holoubek koncern