Aktuálne ceny: Cena zlata 2319.645 USD/oz   Cena striebra 27.2215 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné medaily     Strieborná investičná medaila Štyria jazdci apokalypsy - Biely kôň 1 Oz 2023 Proof
Limitovaná edícia

Strieborná investičná medaila Štyria jazdci apokalypsy - Biely kôň 1 Oz 2023 Proof

08:48
posledná aktualizácia ceny
007027
kód produktu
47,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Štyria jazdci apokalypsy - Biely kôň

Strieborná investičná medaila vyrazená v poľskej mincovni Carpathia v roku 2023 z najčistejšieho striebra rýdzosti 99,99 % a s hmotnosťou 1 Oz je súčasťou série Štyria jazdci apokalypsy, ktorá tvorí zberateľskú kolekciu. Na prvej medaile zo série je zobrazený Biely kôň.

Na reverze mince je zobrazený rytier na bielom koni, ktorý sa chystá vystreliť šíp. Je oblečený v brnení a na hlave má korunu. Technika razby kombinuje kvalitu proof a štandard, vďaka čomu je jazdec lesklý, zatiaľ čo pozadie je matné. V hornej časti mince je uvedený názov série "ŠTYRI KONE APOKALYPSY" a v spodnej časti "BIELY KONE".
Štyria jazdci apokalypsy sú biblické postavy spomínané v knihe Zjavenie Jána (Zvestovanie Jána) v Novom zákone. Sú znázornení ako štyria jazdci na bielych, červených, čiernych a modrastých koňoch, ktorí sú poverení božskými úlohami v posledných dňoch ľudstva. Každý z jazdcov symbolizuje inú apokalyptickú udalosť, ku ktorej má dôjsť počas konca sveta. Jazdec na bielom koni symbolizuje víťazstvo a dobývanie, jazdec na červenom koni vojnu a konflikt, jazdec na čiernom koni hlad a nedostatok a jazdec na modrastom koni smrť a zničenie.

Na averze sú zobrazené všetky štyri kone apokalypsy spolu s bojujúcim vojskom. V pravej časti návrhu je umiestnený štít s dvoma levmi a dvoma mečmi, na ktorom je uvedený aj rok vydania, informácie o rýdzosti a nominálna hodnota 5 TALIEROV.

Medaila sa dodáva v plastovej kapsule s certifikátom pravosti, v limitovanej edícii 10 000 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Séria:
Štyria jazdci apokalypsy
Emisia:
2023
Mincovňa:
Carpathian Mint
Nominálna:
5 Thalers
Priemer:
38,61 mm
Hrana:
vrúbkovaná
Krajina pôvodu:
Poľsko
Hmotnosť:
31,1 g (1 Oz)
Náklad:
10 000 ks
Verzia:
BU
Rýdzosť:
999/1000 Ag

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.117.130

Holoubek koncern