Aktuálne ceny: Cena zlata 2328.74 USD/oz   Cena striebra 29.937 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca 1 kg Lovci v noci - Krajta Ultra High Relief 2023 Proof
Limitovaná edícia
Posledný kus!

Strieborná minca 1 kg Lovci v noci - Krajta Ultra High Relief 2023 Proof

17:01
posledná aktualizácia ceny
006903
kód produktu
8 660,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach

Skladom

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Lovci v noci - Python - Smartminting

Exkluzívna strieborná minca z roku 2023 vydaná štátom Palau s hmotnosťou 1 kg z najčistejšieho 99,9 % striebra s ultravysokým reliéfom a povrchovou úpravou Obsidian Proof vychádza v rámci série Hunters by Night. Na tretej minci je zobrazený pytón.

Detailný pohľad na hlavu pytóna je prenesený na reverznú stranu mince pomocou technológie Smartminting®. Motív je prepracovaný do úžasných detailov, ktoré možno vidieť na každej škále hadej kože. Mimoriadne vysoký reliéf vymodeluje obraz obávaného lovca s využitím efektu svetelného odlesku kože. Pytóna oživujú neuveriteľne realistické oči, ktoré žiaria z temnoty obsidiánovo čiernej povrchovej úpravy Proof. Švihanie jazyka pytóna dodáva hrozivú atmosféru. Motív dopĺňa rok vydania "2023" jemne naznačený na hrane v spodnej časti mince.

Na lícnej strane mince je zobrazená nočná obloha uprostred hôr s divokou prírodou. Jemný poprašok vytvára ilúziu žiariacich hviezd. V opise v spodnej časti je uvedený názov série "HUNTERS BY NIGHT". V strednej časti mince je umiestnený štátny znak Palauskej republiky s nápisom "REPUBLIC OF PALAU" a nominálnou hodnotou "50 USD".

Minca sa dodáva v luxusnej škatuľke s certifikátom pravosti v mimoriadne limitovanom náklade 99 kusov pre celý svet!

Smartminting® je revolučná technológia v oblasti modernej numizmatiky. Najväčšou výhodou sú dramatické a neprekonateľné výšky reliéfu v kombinácii so zložitými detailmi. Vysoký a ultra vysoký reliéf je možný na oboch stranách mince a jeho vrchol je možné umiestniť až do blízkosti hrany. Konvenčný postup razby vyžaduje nielen viac materiálu (vyššia hmotnosť), ale predovšetkým je nutné najvyšší bod sústrediť do centra mince, ktorý nedosahuje takú výšku ako pri technológii Smartminting®. Ďalším bonusom Smartminting® technológie je razba v najvyššej kvalite Proof a kolorované mince, samozrejmosťou zostáva prevedenie Antique Standard


Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Séria Lovci v noci

Špecifikácia produktu

Emisia:
2023
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
iba 99 ks
Priemer:
100 mm
Séria:
Lovci v noci
Krajina pôvodu:
Palau
Hmotnosť:
1000 g
Nominálna:
50 USD
Verzia:
Proof
Rýdzosť:
999/1000 Ag
Téma:
Flóra a fauna

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
100.28.227.63

Holoubek koncern