Aktuálne ceny: Cena zlata 2325.26 USD/oz   Cena striebra 27.419 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca 3 Oz Dračia hlava 2024
Limitovaná edícia

Strieborná minca 3 Oz Dračia hlava 2024

09:51
posledná aktualizácia ceny
007226
kód produktu


Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach

NIE JE SKLADOM

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Dračia hlava

Na tejto jedinečnej striebornej minci s 24-karátovým zlatom, ktorú vydal štát Samoa na rok 2024, s hmotnosťou 3 Oz z najjemnejšieho 99, 9 % rýdzeho striebra v leštenej povrchovej úprave pripomínajúcej proof, je vyobrazené najuctievanejšie stvorenie čínskej mytológie - drak.

Špeciálne vyrezávaná minca obsahuje precízne spracovaný 3D model hlavy draka s ohromujúcim množstvom jemných detailov a 24-karátové pozlátenie dodáva minci jedinečný vzhľad.
Drak zohráva v čínskej mytológii dôležitú úlohu a symbolizuje silu a šťastie. Legenda hovorí, že boj medzi drakmi, ktorí ovládajú nebesá, prispel k vzniku čínskeho národa, a preto sú aj v čínskej mytológii považované za najmocnejšie bytosti. Draci sa spájajú aj s dažďom a poľnohospodárstvom a často sa zobrazujú ako vodní draci. V čínskej kultúre sa tešia veľkej úcte a stali sa dôležitou súčasťou tradičného umenia a osláv.

Na spodnej strane mince sa nachádza štátny znak republiky Samoa, ktorý je obklopený nápisom ''SAMOA'', nominálna hodnota a informácie o hmotnosti a rýdzosti kovu.

Minca sa dodáva v elegantnej škatuľke spolu s certifikátom pravosti, v limitovanom náklade iba 888 kusov pre celý svet!


Špecifikácia produktu

Rýdzosť:
999/1000 Ag, pozlátené 24 Kt Au
Emisia:
2024
Nominálna:
5 WST
Rozmer:
67 x 40 x 51 mm
Náklad:
iba 888 ks
Téma:
Čínska mytológia
Hmotnosť:
3 Oz
Verzia:
Proof-like
Krajina pôvodu:
Samoa

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.117.130

Holoubek koncern