Aktuálne ceny: Cena zlata 1787.52 USD/oz   Cena striebra 20.306 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca Equilibrium Tokelau 1 Oz 2018

Strieborná minca Equilibrium Tokelau 1 Oz 2018

11:58
posledná aktualizácia ceny
005284
kód produktu

vrátane DPH
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Strieborná pamätná minca

Equilibrium 2018 - Brilliant Uncirculated

Exkluzívna strieborná minca vydaná ostrovným štátom Tokelau a razená bratislavskou mincovňou Pressburg Mint v roku 2018 v špičkovej kvalite Brilliant Uncirculated a v rýdzosti najčistejšieho 99.9% striebra o hmotnosti 1 Oz (31,3 g) je prvou mincou série Equilibrium a obsahuje tému harmónie a rovnováhy medzi technológiou a přírodou. Ďalšie mince série budú venované myšlienke harmónie medzi civilizáciou a životným prostredím, peniazmi a časom, prácou a odpočinkom, umelou a ľudskou inteligenciou.

Minca na svojej reverznej strane zobrazuje štylizovaný symbol pre Jin a jang, ktorý znázorňuje harmóniu medzi technológiou a prírodou. Myšlienka prírody je vyjadrená urasteným stromom a technológia jeho štylizovaným zrkadlovým obrazom.

Lícna strana nesie portrét britskej kráľovnej Alžbety II. od Ian-Rank Broadleyho umiestnený do vlastného a vpravo zarovnaného okružia, ktoré dopĺňajú nápisy "ELIZABETH II" a "TOKELAU". Oblasť mimo vnútorného okružia dekoruje štylizovaná doska plošného spoja a váhy. Súčasťou motívu je názov mince "EQUILIBRIUM" a rok emisie vyjadrený arabskými a rímskymi číslicami - "MMXVIII 2018 MMXVIII".

Minca je dodávaná v plastovej kapsuli v limitovanom náklade iba 15 000 kusov pre celý svet!

Pre túto mincu odporúčame univerzálne etue:

kozenkova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm mahagonova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm koženková krabička pro jednu minci do 1 Oz


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Séria mincovny Pressburg Mint

Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31.31 g
Mincovna:
Pressburg Mint
Nominál:
5 NZD
Průměr:
38 mm
Síla:
2.8 mm
Země původu:
Tokelau
Emise:
2018
Hrana:
vrúbkovaná
Náklad:
15 000 ks
Provedení:
BU (Brilliant Uncirculated)
Ryzost:
999/1000 Ag
Téma:
Ostatní

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.225.157

Holoubek koncern