Aktuálne ceny: Cena zlata 2073.29 USD/oz   Cena striebra 25.469 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca Labute 1 Oz Love is Precious 2023 Proof
Limitovaná edícia

Strieborná minca Labute 1 Oz Love is Precious 2023 Proof

19:39
posledná aktualizácia ceny
006796
kód produktu
115,00 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Pozrite si produkt

Podrobný popis

Láska je vzácna - Swan

Strieborná farebná minca vydaná štátom Niue na rok 2023 a vyrazená z najčistejšieho 99,9 % striebra s hmotnosťou 1 Oz v najvyššej kvalite proof je krásnym darčekom od srdca pre vašich blízkych.

Na reverze mince je farebný motív dvojice labutí vyjadrujúci nehu a vzájomnú lásku. Labute si vyberajú jedného partnera na celý život, a preto sú obľúbeným symbolom večnej lásky. Obraz verných milencov je obklopený farebnými kvetmi v žiarivých farbách. Minca je osadená červeným srdcom z kubického zirkónu. Súčasťou sú informácie o hmotnosti a rýdzosti. Okraj mince zdobia kvetinové ornamenty a nápis "LOVE IS PRECIOUS".

Na lícnej strane je tradičný portrét Alžbety II. od Iana-Ranka Broadleyho spolu s iniciálami "IRB", nápismi "ELIZABETH II", "NIUE", rokom vydania "2023" a nominálnou hodnotou "TWO DOLLARS".

Minca a dodáva v luxusnej darčekovej krabičke v tvare srdca spolu s očíslovaným certifikátom pravosti v limitovanom náklade iba 3 000 kusov pre celý svet!


Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Séria Love is Precious

Špecifikácia produktu

Emisia:
2023
Náklad:
3 000 ks
Verzia:
Proof
Rýdzosť:
999/1000 Ag
Téma:
Láska a city
Hrana:
vrúbkovaná
Hmotnosť:
31,1 g (1 Oz)
Nominálna:
2 NZD
Priemer:
40 mm
Séria:
Love is Precious
Krajina pôvodu:
Niue

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.2.192

Holoubek koncern