+421 220 570 750 – zákaznícka linka

 po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

4 predajne

Prehliadnite si tovar na predajniach v Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave.

O nás

Drahé kovy boli odjakživa považované za najlepšiu formu uloženia majetku. Finančnú krízu nikdy nespôsobilo zlato, ale práve nedostatočné krytie meny týmto krásnym a vzácnym kovom. My, ľudia zo spoločnosti Zlaťáky.sk, si túto historickú pravdu dobre uvedomujeme a ponúkame jednoduchý spôsob, ako sa proti nestabilite a nebezpečenstvu znehodnotenia úspor účinne poistiť. Neveríme súčasným pochybnostiam ohľadom budúcej úlohy zlata ako bezpečného prístavu pre investorov. Zlato ním bolo, je a vždy bude.

Pre novinárov

Zlaťáky založila v septembri 2007 skupina ľudí, ktorú spojila záľuba v numizmatike a spoločný sen - vybudovať spoločnosť, ponúkajúcu tie najlepšie služby v oblasti obchodu so zlatom a striebrom. Nasledujúce roky ukázali, že sme sa vydali správnou cestou so zameraním predovšetkým na osobný prístup ku každému klientovi.

Poskytujeme profesionálne služby každému, kto chce uložiť svoje úspory vo forme drahých kovov. Patríme medzi najsilnejších hráčov na slovenskom trhu a v oblasti numizmatiky ponúkame dokonca najväčší výber v strednej Európe. Garantujeme najlepšiu cenu na slovenskom trhu. Spokojný zákazník je pre nás prioritou číslo jeden a ročne sa o tom presvedčí viac ako 10 tis. našich klientov. Od vzniku spoločnosti naše služby využilo už viac ako 50 tis. ľudí. Sme obchod s drahými kovmi a numizmatiky, ocenený portálom Heureka.sk prestížnym certifikátom Overené zákazníkmi.

Zastávame názor, že klient, ktorý sa rozhodne chrániť svoje úspory pred infláciou formou nákupu drahých kovov, musí byť o týchto komoditách predovšetkým neustále kvalitne informovaný. Všetci naši poradcovia poradia a pomôžu s výberom tovaru, napĺňajúcim presne Vašu predstavu. Tým ale naše služby zďaleka nekončia. Každý zo zákazníkov nájde po bezplatnej registrácii na našom portáli Zlaťáky.sk aktuálne analýzy obchodovania s drahými kovmi a monitoring popredných svetových spravodajských portálov, zaoberajúcich sa finančnými trhmi. Klient je pre nás predovšetkým partnerom, ktorý s nami zdieľa záľubu v drahých kovoch.