+421 220 570 750 – zákaznícka linka

 po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

5 predajní

Bratislava, Praha, Brno, Ostrava
a Liberec.
Na týchto predajniach si môžete prezrieť alebo vyzdvihnúť Váš tovar.
Prehľad puncových značiek

O nás

Spoločnost Zlaťáky vznikla v Česku v roku 2006. S rozjazdom e-shopu a prvej kancelárie a výdajným miestom na Michalskej ulici sme začali realizovať našu víziu spoločnosti, ktorá v oblasti obchodu s investičnými kovmi, zlatými a striebornými mincami ponúkne zákazníkom v strednej Európe najlepšie služby za zachovania férových priaznivých cien.

On-line trh s investičným zlatom a striebrom v Česku prakticky neexistoval. V priebehu rokov sme sa vypracovali na najväčšieho retailového obchodníka s drahými investičnými kovmi v Česku s miliardovým obratom, e-shopom, piatimi kamennými predajňami (štyrmi v Česku, jednou na Slovensku). Na Slovensku sme založili dcérsku spoločnosť Zlaťáky.sk v roku 2016 a začali tu s predajom investičných kovov, zlatých a strieborných mincí cez e-shop a predajňu v Bratislave. Veľmi rýchlo sme sa aj na Slovensku stali jedným z najväčších obchodníkov v odbore. Veríme, že aj vďaka nám je dnes investičné zlato a striebro jedným z investičných nástrojov, ktoré zákazníci v Česku a na Slovensku stále častejšie zaradzujú medzi svoje úspory alebo do svojich investičných portfólií.

Naše hodnoty


Špičkové služby za nejlepší cenu

Špičkové služby za nejlepšiu cenu

Vieme ako je pre našich zákazníkov dôležité investovať výhodne. Zakladáme si na nadštandardných službách a prvotriednom pomere cena/výkon. Máme vynikajúce hodnorenia na portáloch Heureka a Google.
Výkup investičního zlata

Výkup investičného zlata

Čo našim zákazníkom predáme, to od nich tiež vykúpime. Transparentne uvádzame produkty, pri ktorých garantujeme spätný výkup. Uvedomujeme si, že predajom zlata a striebra sa obchodný prípad nekončí, ale začína.
Důvěra a diskrétnost

Dôvera a diskrétnosť

Dôvera je v obchode s investičnými kovmi na prvom mieste. Sme diskrétni, nič neskrývame a v našom odbore sa neustále vzdelávame. Vždy sa snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety a ponúknuť mu riešenie šité na mieru.
Společenská odpovědnost

Společenská odpovednosť

Podporujeme dobročinné a spoločensky prospešné projekty zamerané predovšetkým na sociálnu oblasť, kultúru a životné prostredie. Pomáhame nielen v regióne, z ktorého pochádzame, ale aj v rámci celej Českej republiky.

Zlaťáky - naše prodejny

Máme päť kamenných predajní. Štyri v Česku, jednu na Slovensku


Pre viac informácií o predajni v Bratislave a o predajniach v Česku v Prahe, Brne, Ostrave, Liberci a prejdite do sekcie Kontakty.


Sme kapitálovo silnou spoločnosťou


Od začiatku nášho pôsobenia na českom trhu sa riadime pravidlom: predajom investičného zlata či striebra sa obchod nekončí, ale začína. Zakladáme si na dlhodobom vzťahu so zákazníkom. V momente, kedy sa zákazník rozhodne predať svoje zlaté či strieborné mince/tehličky, sme mu plne k dispozícii.

Aby firma mohla garantovať spätný výkup, potrebuje byť kapitálovo silná. Našich zákazníkov upozorňujeme, aby si vopred preverili obchodníkov, od ktorých investičné zlato a striebro nakupujú a ich podmienky spätného výkupu.


Posledné dva fiškálne roky Zlaťákov v číslach:Rok 2019


Tržba: 1,6 mld. Kč
1.2 tuny zlata, 16 tun stříbra
∅ cena zlata: 1 263 USD/oz

Rok 2018


Tržba: 1,4 mld. Kč
Prodali jsme 765 tis. mincí
∅ cena zlata: 1 296 USD/oz

Rok 2017


Tržba: 1,2 mld. Kč
Vyřídili jsme 46 232 objednávek
∅ cena zlata: 1 260 USD/oz