+421 220 253 908 – zákaznícka linka 

po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

4 predajne

Prehliadnite si tovar na predajniach v Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave.
Máme s Puncovým úradom uzavretú dohodu o umožnenie kontrolných internetových nákupov.

O nás

Drahé kovy boli odjakživa považované za najlepšiu formu uloženia majetku. Finančnú krízu nikdy nespôsobilo zlato, ale práve nedostatočné krytie meny týmto krásnym a vzácnym kovom. My, ľudia zo spoločnosti Zlaťáky.sk, si túto historickú pravdu dobre uvedomujeme a ponúkame jednoduchý spôsob, ako sa proti nestabilite a nebezpečenstvu znehodnotenia úspor účinne poistiť. Neveríme súčasným pochybnostiam ohľadom budúcej úlohy zlata ako bezpečného prístavu pre investorov. Zlato ním bolo, je a vždy bude.

Pre novinárov

Zlaťáky založila v septembri 2007 skupina ľudí, ktoré spojila záľuba v numismatice a spoločný sen - vybudovať spoločnosť, ponúkajúcu tie najlepšie služby v oblasti obchodu so zlatom a striebrom. Nasledujúce roky ukázaly, že sme sa vydali správnou cestou najlepšie možné ponuky a predovšetkým osobného prístupu ku každému klientovi.

Poskytujeme profesionálne služby každému, kto chce uložiť svoje úspory vo forme drahých kovov. Patríme medzi najsilnejších hráčov na slovenskom trhu a v oblasti numizmatiky ponúkame dokonca najväčší výber v strednej Európe. Garantujeme najlepšiu cenu na slovenskom trhu. Spokojný zákazník je pre nás prioritou číslo jeden a ročne sa o tom presvedčí viac ako 10 tis. našich klientov. Od vzniku spoločnosti naše služby využilo už viac ako 50 tis. ľudí. Sme obchod s drahými kovmi a numizmatiky, ocenený portálom Heureka.sk prestížnym certifikátom Overené zákazníkmi.

Zastávame názor, že klient, ktorý sa rozhodne chrániť svoje úspory pred infláciou formou nákupu drahých kovov, musí byť o týchto komoditách predovšetkým neustále kvalitne informovaný. Všetci naši obchodníci poradia a pomôžu s výberom tovaru, napĺňajúcim presne Vašu predstavu. Tým ale naše služby zďaleka nekončia. Každý zo zákazníkov nájde po bezplatnej registrácii na našom portáli Zlaťáky.sk aktuálne analýzy obchodovania s drahými kovmi a monitoring popredných svetových spravodajských portálov, zaoberajúcich sa finančnými trhmi. Klient je pre nás predovšetkým partnerom, ktorý s nami zdieľa záľubu v drahých kovoch.