Aktuálne ceny: Cena zlata 2026.75 USD/oz   Cena striebra 23.815 USD/oz  

Vianočná inšpirácia od Zlatáky.sk

Blíži sa čas Vianoc, keď sa všetko okolo nás rozžiari nielen svetelnými reťazami a svietnikmi, ale aj tým najcennejším, čo máme - láskou, šťastím a rodinnou pohodou. Sú to sviatky, ktoré vrcholia pod teplým svetlom vianočného stromčeka a keď sa delíme o úsmevy, radosť a tiež darčeky. A čo môže byť v tomto výnimočnom čase výrečnejšie ako zlaté alebo strieborné mince a zliatky, ktoré nesú trvalý význam a skutočné bohatstvo.

Tento rok sme sa rozhodli dať našej ponuke špeciálny nádych. Pripravili sme symbolické motívy s posolstvami hojnosti, vďaky, priateľstva a lásky.

Tieto darčeky môžete bezpečne skladovať a s pribúdajúcim časom sa ich hodnota bude prehlbovať a posilňovať. Vaši blízki si tak môžu tieto nezabudnuteľné zážitky a spoločné chvíle uchovať v pokladoch, ktoré obstojí v skúške času.

Pripravte sa s nami na najkrajšie obdobie roka a užite si tieto vzácne chvíle bez zhonu s najdôležitejšími ľuďmi vo vašom živote.Novinka
Limitovaná edícia
Posledný kus!
Skladom
605,00 EUR
Novinka
Limitovaná edícia
Skladom
10 230,00 EUR
Novinka
Limitovaná edícia
Posledné kusy na sklade
Skladom
46,70 EUR
Novinka
Limitovaná edícia
Na objednávku (21 pracovných dní)
185,00 EUR
Limitovaná edícia
Na objednávku (14 pracovných dní)
2 357,10 EUR
Novinka
Limitovaná edícia
Vypredané
 

Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
18.206.13.203

Holoubek koncern