Upozornenie: 6.7. 2020 — NEFIXAČNÝ DEŇ — NIE JE MOŽNÉ FIXOVAŤ!   Čo je nefixačný deň? Vážení zákazníci, tento deň je pobočka Bratislava zatvorená. Ďakujeme za pochopenie Tím Zlaťáky

+421 220 570 750 – zákaznícka linka

 po–pia 09:00–17:00

Informácie

 

Diskrétne balenie

Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.
 

Najväčšia ponuka

Máme najväčšiu ponuku zberateľských mincí na trhu.
 

Garancia výkupu

Čo predávame, to tiež vieme od Vás kúpiť.
 

5 predajní

Bratislava, Praha, Brno, Ostrava
a Liberec.
Na týchto predajniach si môžete prezrieť alebo vyzdvihnúť Váš tovar.
Prehľad puncových značiek

Stráženie ceny

Zlatá investičná minca Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019

Zlatá investičná minca Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019
* povinná informácia
Typ ceny:

Zlatá investičná minca Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019


Fixace ceny: Okamžitá
Platba kartou: Není možná
Výkup tohoto produktu: Na dotaz
Dočasne nedostupné
Kód produktu: 005515
Chcete viac informácií? Koľko stojí poštovné? Ako nakupovať investičné kovy?
Zlatá investičná minca
Nominál: 50 CAD
Priemer: 30 mm
Hrúbka: 2,8 mm
Hmotnosť: 31,11 g
Rýdzosť: 999,9/1000 Au
Autor: Walter Ott, Susanna Blunt
Náklad: 10 000 ks
Emisia: 2019
Krajina pôvodu: Kanada
Mincovňa: Kanadská kráľovská mincovňaa

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

RCM - Maple Leaf - Incuse 2019

Kanadská mincovňa razí investičné mince v absolútnej 99.99% rýdzosti zlata a hmotnosti 1 Oz (31,11 g) už od roku 1979. Mince neobsahujú žiadne iné kovy, len čisté zlato vyťažené v zlatých baniach v Kanade. Mince podľa návrhu Waltera Otta nesú na svojom rube kanadský štátny symbol, javorový list - Maple Leaf. Pôvodný návrh doplnila v roku 2013 bezpečnostná značka - mikrogravírovaný javorový list a v roku 2015 sa na pozadí mince objavili radiálne línie.

Zlaté investičné mince nesú na svojom rube symbol Kanady, vyobrazenie javorového listu. Oproti zlatej investičnej minci Maple Leaf je na minci Maple Leaf Incuse hlavný motív javorového listu zapustený do hĺbky, pod úroveň radiálnych čiar. Špeciálna technológia razby (GEM BU) dodáva motívu mince pôsobivé optické efekty a originálne svetelné plochy plné detailov a ostrých priehlbín. Pozadie mince tvoria radiálne lúče. Začlenená je aj bezpečnostná značka - malý javorový list s koncovým rokom vydania "19" (možné vidieť pod lupou). Bezpečnostná značka je zhotovená laserovou technikou mikrofabrikácie, ktorá sa používa pri všetkých zlatých a strieborných investičných minciach Maple Leaf vydaných od roku 2014.

Líce zobrazuje tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Susanna Blunt, nápis "ELIZABETH II.", nominálnu hodnotu "50 DOLLARS" a rok emisie. Minca má štatút kanadského zákonného platidla.

Pre túto mincu odporúčame univerzálne etue:

kozenkova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm mahagonova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm akrylova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm

graph 
Ak nemáte s nákupom cez internet zatiaľ žiadnu skúsenosť, môžete objednávať e-mailom, poštou alebo telefonicky. Zavolajte nám na zákaznícku linku: +421 220 570 750. Radi a ochotne Vám poradíme.