Aktuálne ceny: Cena zlata 1747.04 USD/oz   Cena striebra 19.044 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté mince     Zlatá investičná minca Niue Taku Hawksbill Turtle - Kariet pravá 1 Oz

Zlatá investičná minca Niue Taku Hawksbill Turtle - Kariet pravá 1 Oz

03:57
posledná aktualizácia ceny
004905
kód produktu
2 115,70 EUR
oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasne nedostupné Na objednávku (14 pracovních dní)
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

"U týchto mincí nerozlišujeme motív na minci alebo ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív a konkrétny ročník mince si prosím overte dostupnosť telefonicky na našej predajni."

TAKU - Mincovňa Nový Zéland

Zlatá investičná minca vydaná štátom Niue a razená Novozélandskou mincovňou je venovaná veľmi vzácnej a kriticky ohrozenej morskej korytnačke - Karete pravej (Hawksbill turtle), tiež nazývanej Taku. Tieto nádherné zlaté investičné mince sú razené o hmotnosti 1 unce (31.1 g) z najčistejšieho zlata 999.9.

Líce

Mince zobrazujú portrét kráľovnej Alžbety II. od Iana Rank-Brodleyho s iniciálmi autora "IRB" umiestnenými pod portrétom. Nasledujú nápisy "ELIZABETH II", "NIUE", nominálna hodnota "250 DOLLARS" a rok vydania.

Rub

Na rubovej strane mince je vyobrazená korytnačka Taku vo vodách pacifického oceánu spolu s označením rýdzosti a hmotnosti a nápisom "TURTLE".


Špecifikácia produktu

Hrana:
vrúbkovaná
Nominál:
250 NZD
Ryzost:
999.9 /1000 Au
Hmotnost:
31.1 g
Mincovna:
Novozélandská mincovňa
Průměr:
32.1 mm
Země původu:
Niue

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.238.204.167

Holoubek koncern