Aktuálne ceny: Cena zlata 2411.15 USD/oz   Cena striebra 30.786 USD/oz  
  Zlaťáky    Strieborné mince zahraničia     Strieborná minca 1 Kg Tiger - Big Five Asia High Relief 2022 Antique Štandard
Akcia
Limitovaná edícia

Strieborná minca 1 Kg Tiger - Big Five Asia High Relief 2022 Antique Štandard

14:18
posledná aktualizácia ceny
006514
kód produktu
Pôvodná cena: 2 950,00 EUR
2 862,62 EUR
vrátane DPH

Skladom Vypredané
-
+


Dostupnosť na predajniach
Zľava pri produkte je 87,38 EUR.
Zľava sa počíta vždy z aktuálnej ceny produktu, ktorá sa mení každých 5 minút. Ide o najnižšiu cenu, za ktorú je produkt za posledných 30 dní ponúkaný.

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Veľká päťka Ázia 1 kilogram tigra - vysoký reliéf

Unikátna strieborná minca vydaná Republikou Pobrežia Slonoviny na rok 2022, vyrazená z najčistejšieho 99,9 % striebra a vážiaca 1 kg, vychádza ako súčasť novej série Big Five Asia. Prvým zástupcom "Veľkej päťky Ázie" je tiger.

Na reverze mince je detailne zobrazená hlava tigra. Portrét podčiarkuje technológia spracovania s vysokým reliéfom a antický dizajn. V opise je uvedená hmotnosť "1KG", rýdzosť ".999 AG", logo ryteckej dielne "P. De Greef", rok vydania "2022" a značka autora.
Tiger (Panthera tigris) je najväčšia žijúca mačkovitá šelma na svete. Najpočetnejším druhom je tiger indický/bengálsky, ktorý vyhľadáva lesné oblasti v Indii, Bangladéši a Nepále. Jedince žijú samotársky vo vlastnom teritóriu, ktoré môže mať rozlohu až 50 km2 . Samce opúšťajú teritórium len na rozmnožovanie, keď odchádzajú hľadať vhodnú samicu. Hoci sú tigre lesné šelmy, nelezú na stromy ako iné mačky. Ich pruhovaná srsť im umožňuje výborné maskovanie počas lovu. K svojej koristi sa približujú cez vysokú trávu a útočia skokom, potom sa zahryznú do hrdla alebo zlomia krk v zadnej časti krku.

Na averze je zobrazený štátny znak Pobrežia Slonoviny s nápismi "REPUBLIQUE DE COTE D'IVOIRE", rok vydania "2022" a nominálna hodnota "10000 FRANCS CFA". Hrana mince je očíslovaná.

Minca sa dodáva v luxusnej bambusovej darčekovej krabičke spolu s očíslovaným certifikátom pravosti v limitovanej edícii iba 199 kusov pre celý svet!

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že drevená krabička je ručne vyrobená a môže vykazovať drobné nedokonalosti, rozdiely vo farbe či štruktúre dreva.Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Séria Big Five Asia

Špecifikácia produktu

Autor:
Beni Debacker
Hmotnosť:
1 000 g (1 kg)
Nominálna:
10 000 CFA
Verzia:
Antique Štandard
Rýdzosť:
999/1000 Ag
Téma:
Flóra a fauna
Emisia:
2022
Hrana:
hladká, číslovaná
Náklad:
199 ks
Priemer:
100 mm
Séria:
Big Five Asia
Krajina pôvodu:
Pobrežie slonoviny

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
44.211.31.134

Holoubek koncern