Zlaťáky    Investičné strieborné mince     Strieborná investičná minca Multi-Maple Leaf Superleaf 1,5 Oz

Strieborná investičná minca Multi-Maple Leaf Superleaf 1,5 Oz

10:34
posledná aktualizácia ceny
003398
kód produktu

vrátane DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

"Pri týchto minciach nerozlišujeme motív na minci a ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív alebo konkrétny ročník mince, overte si prosím dostupnosť telefonicky na našej predajni."

Superleaf - Multi Maple

Kanadská mincovna razí investiční mince ze zlata, stříbra, platiny a palladia, známé pod názvem Maple Leaf, neboť je na nich vyobrazen javorový list. Investiční mince Superleaf je vydávaná od roku 2015 a ražená v absolutní ryzosti nejčistšího 99,99% stříbra o váze 1.5 Oz.

Líc:

zobrazuje tradiční portrét britské královny Alžběty II. s iniciály "SB" portrétistky Susanna Blunt. Portrét obklopuje nápis "ELIZABETH II" a nominální hodnota.

Rub:

mince zobrazuje precizně ražený motiv trojice javorových listů spojených stonky na jemně texturovaném pozadí. Okruží mince zdobí nápisy "CANADA", rok vydání, ryzost, váha a iniciály autora "SW".


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
46.65 g
Mincovna:
Royal Canadian Mint
Průměr:
38 mm
Série:
Maple Leaf
Země původu:
Kanada
Autor:
Stan Witten, Susanna Blunt
Hrana:
vroubkovaná
Nominál:
8 CAD
Ryzost:
999.9/1000 Ag
Síla:
4.50 mm

Žádanka

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
18.232.53.185

Holoubek koncern