Aktuálne ceny: Cena zlata 2067.25 USD/oz   Cena striebra 25.417 USD/oz  

Vyhlásenie súťaže o zlaté tehličky v rámci pretekov Rallye Dakar

Novinka
20.2.2023 | Zlaťáky
V období od 5. do 11. januára 2023 ste mohli súťažiť so spoločnosťou Zlaťáky.cz o tri zlaté investičné tehličky Fortuna Pamp v celkovej hodnote vyše desaťtisíc korún.


Stačilo pozorne sledovať program Rallye Dakar na televíznej stanici Nova Action a správne zodpovedať súťažné otázky. Zo správnych odpovedí boli nakoniec vyžrebovaní traja výhercovia.

Ako ste sa mohli zúčastniť? Bolo potrebné správne zodpovedať súťažnú otázku, ktorá bola vyhlásená v programe Rallye Dakar 2023 vysielanom na Nova Action, a svoju odpoveď zaslať e-mailom na adresu soutez.dakar@nova.cz najneskôr 15 minút od vyhlásenia súťažnej otázky. V texte správy bolo treba okrem odpovede na súťažnú otázku uviesť svoje meno, priezvisko, adresu bydliska, e-mailovú adresu a telefónny kontakt, prípadne vek (ak sa bude jednať o súťaž s obmedzením veku).

Zlaťáky.cz sú okrem iného hrdým partnerom a sponzorom tímu Buggyra Racing, ktorý sa zúčastnil pretekov Dakar 2023.


Výhercovia:

Jan Nosálek – Zlín

Blanka Kiršnerová – Stráž nad Nisou

Petr Henčl – Mezholezy

Výhercom boli ceny osobne odovzdané na predajniach Zlaťákov.

Gratulujeme!


Pravidla súťaže

V rámci každej súťaže môže súťažiaci zaslať iba jeden e-mail s odpoveďou na súťažnú otázku. E-maily, ktoré nebudú obsahovať tieto údaje, nebudú do súťaže zaradené. Prajeme veľa šťastia!Další aktuality
Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.2.192

Holoubek koncern