Aktuálne ceny: Cena zlata 2027.57 USD/oz   Cena striebra 23.0115 USD/oz  

Zlaté tehličky Argor Heraeus? Ideálna investičná príležitosť aj šikovný darček

Blog
15.5.2023 | Zlaťáky

Zlaté tehličky Argor Heraeus patria k najznámejším a najobľúbenejším. Niet divu. Švajčiarska rafinéria drahých kovov Argor Heraeus SA je jedna z najväčších na svete.



Či už vás láka nákup investičných zlatých odliatkov pre potešenie alebo ako skutočné investície, Argor Heraeus je múdra voľba. Spoznajte ich detailnejšie.

Prečo Argor Heraues SA?

Rovnomenná švajčiarska spoločnosť vznikla v roku 1961 a radí sa medzi popredných svetových výrobcov zlatých investičných odliatkov. Produkuje cez 400 ton zlata ročne. Spĺňa prísne štandardy Good Delivery, a tak majú kupci istotu najvyššej možnej kvality. V Českej republike ich kupujú záujemcovia predovšetkým ako darček pre svojich blízkych. Jedná sa o šikovný spôsob, ako uložiť svoje peniaze.

Najčastejšie investori kupujú zlaté tehličky Argor Heraeus o váhe 1 unca. Nižšia hmotnosť znamená pre výrobcov vyššie náklady a vysoká hmotnosť napríklad 400 uncí, čo robí asi 12 500 g, už je určená len centrálnym bankám.

Spoznajte zlaté tehličky Argor Heraeus detailnejšie

Zlaté odliatky sú vyrobené z 24 karátového zlata a bez problémov ich predáte na všetkých trhoch. Na vrchnej strane zliatku nájdete logo dodávateľa, rafinéra, rýdzosť, unikátne číslo a hmotnosť. Zadná strana žiadne nápisy neobsahuje. Iba na odliatkoch Multicard, Goldseed, Kinebar, Roundbar a Round-Kinebar je logo vyrobené laserom špeciálnou holografickou technikou Kinebar. Pri zmene svetla sa obraz rôzne mení a vytvára efekt pohybu.

Všetky odliatky sú obdĺžnikové, iba tie s označením roundbar majú kruhový profil. Okrem zlatých tehličiek ponúka spoločnosť aj odliatky strieborné, platinové a paládiové o rôznych gramážach.

Ideálny darček? Sada zlatých odliatkov

Svojich blízkych môžete obdarovať zaujímavou sadou v počte desiatich alebo piatich jednogramových zlatých odliatkov. Odliatky s váhou do 100 g sú v ochrannom plaste slúžiacom ako certifikát. Vyššie hmotnosti majú certifikát priložený samostatne. Ide o ideálny darček, ktorý nielen uchováva hodnotu peňazí v čase, ale môže vám tiež pomôcť vstúpiť do sveta investičného zlata.



Další aktuality




Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.223.106

Holoubek koncern