Aktuálne ceny: Cena zlata 1929.4 USD/oz   Cena striebra 23.714 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné strieborné mince     Strieborná investičná minca Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019

Strieborná investičná minca Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019

20:17
posledná aktualizácia ceny
005516
kód produktu

DPH podľa paragrafu 66
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Vypredané

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Banská Bystrica
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

RCM - Maple Leaf - Incuse 2019

Kanadská mincovňa razí investičné mince zo zlata, striebra, platiny a palládia, známe pod názvom Maple Leaf, pretože je na nich vyobrazený javorový list. Mince neobsahujú žiadne iné kovy, len čisté striebro vyťažené v strieborných baniach v Kanade. Strieborná investičná minca Maple Leaf je ponúkaná od roku 1988 a zaručuje obsah kovu (v trojských unciach) a absolútnu 99.99% rýdzosť najčistejšieho striebra.

Strieborné investičné mince nesú na svojom rube symbol Kanady, vyobrazenie javorového listu. Oproti striebornej investičnej minci Maple Leaf je na minci Maple Leaf Incuse hlavný motív javorového listu zapustený do hĺbky, pod úroveň radiálnych čiar. Špeciálna technológia razby (GEM BU) dodáva motívu mince pôsobivé optické efekty a originálne svetelné plochy plné detailov a ostrých priehlbín. Pozadie mince tvoria radiálne lúče. Začlenená je aj bezpečnostná značka - malý javorový list s koncovým rokom vydania "19" (možno vidieť pod lupou). Bezpečnostná značka je zhotovená laserovou technikou mikrofabrikácie, ktorá sa používa pri všetkých zlatých a strieborných investičných minciach Maple Leaf vydaných od roku 2014. Mince sú opatrené povrchovou ochranou MINTSHIELD ™, ktorá znižuje pravdepodobnosť výskytu bielych škvŕn.

Líce zobrazuje tradičný portrét kráľovnej Alžbety II. od Susanna Blunt, nápis "ELIZABETH II.", nominálnu hodnotu "5 DOLLARS" a rok emisie. Minca má štatút kanadského zákonného platidla.


Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31,11 g (1 Oz)
Náklad:
250 000 ks
Průměr:
38 mm
Síla:
3.15 mm
Série:
Maple Leaf
Emise:
2019
Mincovna:
Royal Canadian Mint
Nominál:
5 CAD
Ryzost:
999.9/1000 Ag
Země původu:
Kanada

Žiadanka

Vyplnenie žiadanky pre Vás nie je záväzné.

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.47.240

Holoubek koncern