Aktuálne ceny: Cena zlata 1787.11 USD/oz   Cena striebra 20.316 USD/oz  
  Zlaťáky    Ostatné investičné kovy     Platinová investičná minca Wiener Philharmoniker 1 Oz

Platinová investičná minca Wiener Philharmoniker 1 Oz

11:07
posledná aktualizácia ceny
003562
kód produktu
1 529,95 EUR
vrátane DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Na objednávku (14 pracovních dní)
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Platinová investiční mince

"U týchto mincí nerozlišujeme motív na minci alebo ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív a konkrétny ročník mince si prosím overte dostupnosť telefonicky na našej predajni."

Wiener Philharmoniker

Rakouská mincovna (MÜNZE Österreich AG) razí investiční mince Wiener Philharmoniker (Vídeňští filharmonikové) ze zlata, stříbra a od roku 2016 vůbec poprvé také z platiny. Jedná se o jedny z nejoblíbenějších evropských investičních mincí. Vídeňská filharmonie, jenž se stala předlohou pro tuto minci, je považována za jedno z nejlepších hudebních těles světa. Mince neobsahují žádné jiné kovy. Je zaručen obsah kovu (v trojských uncích) a absolutní 99.95% ryzost nejčistší platiny.

Líc:

Velké varhany v Zlatém sále vídeňského Musikvereinu, sídla Vídeňské filharmonie. Nápisy na minci: "REPUBLIK ÖSTERREICH" "1 UNZE PLATIN", "999.5", "100 EURO", rok.

Rub:

Nástroje filharmonie, nápis "WIENER PHILHARMONIKER".

Pre túto mincu odporúčame univerzálne etue:

kozenkova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm mahagonova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm koženková krabička pro jednu minci do 1 Oz


Špecifikácia produktu

Mincovna:
MÜNZE Österreich AG
Průměr:
37 mm
Síla:
2 mm
Hmotnost:
31,103 g
Nominál:
100 Euro
Ryzost:
999.5/1000 Pt
Země původu:
Rakousko

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.236.225.157

Holoubek koncern