Aktuálne ceny: Cena zlata 2044.72 USD/oz   Cena striebra 24.925 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné strieborné mince     Strieborná investičná minca Wiener Philharmoniker 1 Oz
Množstevné zľavy %

Strieborná investičná minca Wiener Philharmoniker 1 Oz

07:19
posledná aktualizácia ceny
000454
kód produktu
35,10 EUR
vrátane DPH
Nakúpte viac a ušetrite
od 1 kusu 35,10 EUR
od 100 Kúsky 32,65 EUR

Platba kartou u tohto produktu nie je možná.
Skladom Na objednávku (14 pracovních dní)
-
+


Aktuálna výkupná cena
21,35 EUR

Nabídnout pro výkup
Na získanie VIP kúpnej ceny je potrebné predložiť faktúru za zakúpený tovar od našej spoločnosti.
VIP výkupná cena
22,10 EUR

Pozrite si produkt

Podrobný popis

"Pri týchto minciach nerozlišujeme motív na minci a ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív alebo konkrétny ročník mince, overte si prosím dostupnosť telefonicky na našej predajni."


Wiener Philharmoniker


Wiener Philharmoniker, najobľúbenejšia európska strieborná investičná minca razená v rakúskej mincovni MÜNZE Österreich AG, je v súčasnosti jednou z najvyhľadávanejších mincí. Jej razba sa začala v roku 2008. Minca je vyrazená zo striebra vysokej rýdzosti 999/1000 a hodnota drahého kovu vysoko prevyšuje jej uvedenú nominálnu hodnotu.

Thomas Pesendorfer, hlavný rytec Rakúskej mincovne, navrhol v roku 1989 averz a reverz nových zlatých investičných mincí Wiener Philharmoniker. V nasledujúcom roku sa stali najpredávanejšími investičnými mincami v Európe a druhými najpredávanejšími na svete. Po rovnakom motíve nasledovali v roku 2008 strieborné investičné mince a v roku 2016 platinové.

Na averze je zobrazený veľký organ v Zlatej sále Musikvereinu, sídla Viedenských filharmonikov, a pod ním nápisy "REPUBLIK ÖSTERREICH" a názov kovu "SILVER".

Na reverze je vyobrazených deväť hudobných nástrojov symfonického orchestra - štyri husle, violončelo, fagot, harfa a lesný roh. V hornej časti mince je v opise nápis "WIENER PHILHARMONIKER", v spodnej časti sú údaje o hmotnosti kovu "1 UNZE FEINSILBER", rok a emisia a nominálna hodnota.


Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Münze Österreich Wiener Philharmoniker Strieborné investičné mince - množstevné zľavy

Špecifikácia produktu

Mincovňa:
MÜNZE Österreich AG
Priemer:
37 mm
Sila:
3,2 mm
Autor:
Thomas Pesendorfer
Hmotnosť:
31,103 g (1 Oz)
Nominálna:
1,50 EUR
Rýdzosť:
999/1000 Ag
Krajina pôvodu:
Rakúsko
Séria:
Wiener Philharmoniker

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.2.192

Holoubek koncern