Aktuálne ceny: Cena zlata 1742.72 USD/oz   Cena striebra 21.016 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné strieborné mince     Strieborná investičná minca Maple Leaf 1 Oz
Množstevní slevy %

Strieborná investičná minca Maple Leaf 1 Oz

18:58
posledná aktualizácia ceny
001067
kód produktu
34,75 EUR
Nakúpte viac a ušetrite
od 1 kusu bez zľavy
od 100 kusů 31,90 EUR

vrátane DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Skladom
-
+
Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála
Aktuálna výkupná cena
19,20 EUR

Nabídnout pro výkup

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Maple Leaf

Kanadská mincovňa razí investičné mince zo zlata, striebra, platiny a paládia, známe pod názvom Maple Leaf, pretože je na nich vyobrazený javovorový list. Autorom návrhu mince je Walter Ott. Mince neobsahujú žiadne iné kovy, iba čisté striebro vyťažené v strieborných baniach v Kanade. Táto strieborná minca je ponúkaná od roku 1988 a je záručený obsah kovu (v trojských unciach) a absolútna 99,99% rýdzosť najčistejšieho striebra.

Líce

Vyobrazuje tradičný portrét britskej kráľovnej Alžbety II. s iniciálmi "SB" portrétistky Susanny Blunt. Portrét obklopuje nápis "ELIZABETH II", rok vydania a nominálna hodnota.

Rub

Strieborné investičné mince na svojom rube tradične nesú symbol Kanady, vyobrazenie javorového listu. Začlenená je aj bezpečnostná značka - malý javorový list s koncovým rokom vydania napr. "14" (možné vidieť pod lupou). Bezpečnostná značka je vyhotovená laserovou technikou mikrofabrikácie, ktorá sa používa pri všetkých zlatých a strieborných ivestičných minciach Maple Leaf vydaných od roku 2014.


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Royal Canadian Mint Maple Leaf

Špecifikácia produktu

Hmotnost:
31,1066 g
Nominál:
5 CAD
Ryzost:
999,9/1000 Ag
Série:
Maple Leaf
Autor:
Walter Ott/Susanna Blunt
Mincovna:
Royal Canadian Mint
Průměr:
38 mm
Země původu:
Kanada

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.225.221.130

Holoubek koncern