Aktuálne ceny: Cena zlata 2046.37 USD/oz   Cena striebra 25.033 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné strieborné mince     Strieborná investičná minca Kangaroo Klokan 1 Oz
Množstevné zľavy %

Strieborná investičná minca Kangaroo Klokan 1 Oz

06:21
posledná aktualizácia ceny
003218
kód produktu
37,15 EUR
vrátane DPH
Nakúpte viac a ušetrite
od 1 kusu 37,15 EUR
od 100 Kúsky 33,60 EUR

Platba kartou u tohto produktu nie je možná.
Skladom Na objednávku (14 pracovních dní)
-
+


Aktuálna výkupná cena
21,45 EUR

Nabídnout pro výkup
Na získanie VIP kúpnej ceny je potrebné predložiť faktúru za zakúpený tovar od našej spoločnosti.
VIP výkupná cena
22,21 EUR

Pozrite si produkt

Podrobný popis

"Pri týchto minciach nerozlišujeme motív na minci a ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív alebo konkrétny ročník mince, overte si prosím dostupnosť telefonicky na našej predajni."

Austrálsky klokan v striebornej farbe

Strieborné investičné mince s motívom klokana známe ako Australian Kangaroo z mincovne Perth Mint, razené od roku 2015 v absolútnej rýdzosti najčistejšieho 99,99 % striebra s hmotnosťou 1 oz, patria medzi najobľúbenejšie investičné produkty na svete.

Na reverze mince sa nachádza ikonický motív Stuarta Devlina "Červený klokan". Zobrazuje červeného klokana v skoku na pozadí štylizovaných slnečných lúčov. Návrh bol prvýkrát použitý v roku 1989 pri emisii zberateľských zlatých mincí a o rok neskôr sa stal prvým v dlhom rade "zlatých investičných klokanov". Na rube mince je uvedený názov mince "AUSTRALIAN KANGAROO", rok vydania a údaje o hmotnosti a rýdzosti "1 oz 9999 SILVER". Obsahuje značku mincovne "P", ako aj malý bezpečnostný prvok. Do mince je technikou mikrolaseru vyryté písmeno "A", ktoré symbolizuje prvé písmeno v slove Austrália a ktoré je viditeľné len pod lupou, čo ešte viac sťažuje falšovanie tejto mince.

Na lícnej strane mince je portrét kráľovnej Alžbety II. a nápisy "ELIZABETH II", "AUSTRALIA" a nominálna hodnota. Dizajn obsahuje aj iniciály autora, ktorým je do roku 2018 Ian Rank-Broadley ("IRB") alebo od roku 2019 Jody Clark ("JC"). Minca má štatút austrálskeho zákonného platidla.


Tento výrobok je súčasťou týchto súprav výrobkov:

Perth Mint Kangaroo Strieborné investičné mince - množstevné zľavy

Špecifikácia produktu

Hmotnosť:
31,107 g (1 Oz)
Nominálna:
1 AUD
Rýdzosť:
999,9/1000 Ag
Séria:
Australian Kangaroo
Autor:
Dr Stuart Devlin/Ian Rank-Broadley, Jody Clark
Mincovňa:
Perth Mint
Priemer:
40,6 mm
Krajina pôvodu:
Austrália

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.239.2.192

Holoubek koncern