Aktuálne ceny: Cena zlata 1695.47 USD/oz   Cena striebra 20.638 USD/oz  
  Zlaťáky    Investičné zlaté mince     Zlatá investičná minca Kangaroo Klokan 1 Oz (Odber 10 Ks a viac)
Online výkupná cena

Zlatá investičná minca Kangaroo Klokan 1 Oz (Odber 10 Ks a viac)

20:02
posledná aktualizácia ceny
003414
kód produktu

oslobodené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Skladom Dočasne nedostupné

Aktuálne nie je možné tento produkt objednať.

Dostupnosť na predajniach
Bratislava
Košice
Centrála

Pozrite si produkt

Podrobný popis

Pri nákupe investičných kovov je dôležité sledovať nielen predajnú cenu, ale mnohokrát je dôležitejšia výkupná cena a garancia spätného odkupu.

"U týchto mincí nerozlišujeme motív na minci alebo ročník emisie. V prípade Vášho záujmu o daný motív a konkrétny ročník mince si prosím overte dostupnosť telefonicky na našej predajni."

Tieto zlaté mince Australian Kangaroo (Klokan) z austrálskej mincovne Perth sú dodávané v originálnom balení (priehľadná plastová fólia). Každá zlatá minca je uložená v plastovej kapusli.

Australian Kangaroo

Investičné mince austrálskej mincovne Perth sú jedny z najoblúbenejších investičních mincí sveta. Prvýkrát uvedené na trh Gold Corporation v roku 1986 s motívom zlatých nugetov pod názvom Australian Nugget. Tieto mince sú razené z najlepšieho 99,99% (najčistšieho) 24 karátového zlata.

Líce:

Všetky mince zobrazujú potrét britskej kráľovnej Alžbety II. a majú štatút australského zákonného platidla. Portrét doplňujú nápisy "ELIZABETH II", "AUSTRALIA" a nominálna hodnota. Mince sú dodávané v ochrannom plastovom obale.

Rub:

Zlatá investičná minca nesie vždy trochu iné vyobrazenie klokana na svojom líci. Od roku 1989 australská mincovňa Perth mení každoročne vyzobrazenie motívu klokana, ako symbolu Austrálie. Týmto zvyšuje numizmatické zhodnotenie vydávaných mincí. Motív doplňuje nápis "AUSTRALIAN KANGAROO", rok vydania, váha, rýdzosť a značka mincovne Perth "P".

 

Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Austrália

Špecifikácia produktu

Mincovna:
Perth Mint
Průměr:
32,6 mm
Síla:
2,8 mm
Balení:
1 x 10 mincí
Hmotnost:
10 x 31.112 g
Nominál:
100 AUD
Ryzost:
999,9/1000 Au
Země původu:
Austrália

Výkupný formulár

Radi od vás vykúpime investičné kovy zakúpené u nás ale aj u konkurencie. Naši zákazníci vždy dostanú najvyššiu možnú cenu ponúkanú v danom čase. Vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.Overené zákazníkmi
Dodavatelé
Obsah toho webu nie je možné v žiadnom prípade považovať za investičné doporučenie. Uverejnené články a analýzy je potrebné vnímať ako subjektívne názory zamestnancov spoločnosi SAFE HERITAGE, a.s.
3.215.190.193

Holoubek koncern